AIT/FST terapeuták elérhetőségei:

NévE-mail címVáros (kerület)
Asztalos István astist@freemail.huDebrecen
Bacsóné Szabó Tímeabsztnk@gmail.comPest megye, Nagykõrös
Bátkay Zsuzsanna batky80zsuzsanna@gmail.comTatabánya
Békésy Gyöngyi bekesy.gyongyi@freemail.huSzolnok
Borsodyné Dencsi Erikae.dencsi@gmail.comBudapest , Érd, Kismaros
Bozsaky Ágnes
pottomfejleszto@gmail.com Győr
Czakóné Kállai Ildikóczkildi@gmail.comKiskunfélegyháza
Czellár Mariannamczellar@gmail.comBudapest II.kerület
Cságola Marianncsagolamariann.tmst@gmail.com Tata
Csuhajné Szabó Tündetsmttorna@gmail.comJászberény
Forró Éva 75forroevi@gmail.comSzőgyén (Svodin)/Szlovákia
Gergely Anikógergely.aniko@ujkapu.huBudapest XI. kerület
Hering Mónikaheringmoni131@gmail.comDunakeszi
Hofferné Dér Editder.edo.kmr@gmail.comBudapest XIII.kerület Nagykõrös
Horákné Béres Zsuzsanna
hbzuzsa@gmail.comDebrecen
Horváthné Nagy E.Barbara empire.barbara@gmail.comGyőr,
Landshut/Németország
Imre Erikaimre.erika@gmail.comBudapest XVIII.kerület
Kálmán Ágnes agnes_kalman@freemail.huMiskolc
Kupay Zitazita.kupay@gmail.comSopron
Labádiné Józsa Mónikalabadi.moni@gmail.comBudapest, III.kerület
László Ágnesait.info@fimota.huBudapest, XII. kerület
Lázár Anitainfo@szinapszismezokovesd.huMezõkövesd
Lovász Tündehalak.tunde@gmail.comBudapest lX.kerület ; Dabas és környéke
Maczó Jung Tímea
jungtimi@freemail.huVác
Nemes Mónikanem elérhető 2019-ben
Németh Ritarita.kosztya@gmail.comMiskolc
Papp Krisztinapapp.m.krisztina@gmail.comBudapest XVIII. Kerület
Parragné Bacsek Gabriellacsillagjaro1@gmail.comBudaörs
Pécsi Ritapecsirita22@gmail.comGyõr
Pili Brigittapili.brigitta@datatravel.huDiósd és környéke ; Balatonboglár és környéke
Prisznyák Ilonailona.prisznyak@gmail.comSzentendre
Ráduly Zörgő Éva
radulyzeva@gmail.com Kolozsvár/Románia
Rigóné Plezsik Ritaokoskaland@gmail.comBudapest XV.kerület
Siposné Zubrecki Zsuzsannazubzsu@gmail.comBudapest VIII. X. XIV. XIX.kerületek és Szerbia
Süvegesné Vida Juditvidajudit2015@gmail.comBudapest XVIII. Kerület; Gyál, Vecsés
Szabó Beátanapraforgohaz@gmail.comBudapest II.kerület
Szajkó Edinaszajko.edina@yahoo.comBudapest
Szücs Ritainfo@gyermek-neuro-fejlesztes.huBudapest IV.kerület
Tóth Tündeait@centuri.euEgyesült Királyság (UK), Szlovákia, Budapest
Tóthné Virág Krisztinatothne.virag.krisztina@gmail.comBudapest IX.XX.XXIII.kerület
Vachler Nikolettainfo.delida@gmail.comSzeged
Varga Zita
vzita77@googlemail.comKerepes, Veresegyház
Veisz Veronika ait@artiscentrum.skPárkány, Komárom/Szlovákia
Veresová Katarina veresovakatarina13@gmail.comÉrsekújvár (NovÉ Zámky) /Szlovákia
Viszokay Edit
vyszed@gmail.comKisvárda
Vad A. Katalin hajnakata@gmail.comPilisvörösvár, Piliscsaba és környéke, Budakalász, Békásmegyer és környéke, ill. Budapest XI. XII.I.II. kerület